Yurtdışında Amazon ve Ebay ile Online Satış Tecrübesi

REKLAM ALANI
Yurtdışında Amazon ve Ebay ile Online Satış Tecrübesi

Hepimizin bildiği gibi pandemide en çok talep gören sektör e-ticaret oldu. İnternetin değeri kat kat arttı. Online satış yapan siteler üst üste rekorlar kırdı. Bu dönüşümle birlikte dünyayı da maalesef ekonomik kriz etkiledi. İçerisinde bulunduğumuz dönemde de TL ne yazıkki döviz karşısında değer kaybetti. Girişimciler artık tamamen e-ihracata yönelir oldu. Döviz kazanmak hem daha karlı hem de ülkeye faydalı.

Döviz kazanmak yalnızca bir ürün satarak değil aynı zamanda yazılım hizmeti vererekte sağlanmakta. Bunun için freelance çalışma koşullarına örnek birçok web sitesi var.

E-İhracat

Konuyu toparlayacak olursak online satışta tecrübe birikimi insanları dinlemek ve onların fikirlerinden istifade etmek gerekir. Günümüz dünyasında ihracat için çeşitli bilgilere sahip olmak gerekiyor yalnızca ürün alıp listelemek tek başına ne yazıkki bir şey ifade etmemektedir.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

İnternet Satışında Towel Radiatör Örneği

Bu bağlamda İngiltere’de ikamet eden Alay Onay’ın youtube kanalında bir söyleşi programı mevcut. Alay Onay 10 yıllık online satış tecrübesi olan İbrahim Kalay ile birlikte bir söyleşi gerçekleştiriyor.

Kalay internet üzerinden havlupan yani towel radiator satmaktadır. Çok ilginç değil mi? Kimin aklına gelir. Ama işte her kapıyı kollamak her açıktan bir fırsat yakalamak gerek. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Wordpress olan bu sitenin, dışı Safir Tema'ya, içi ise ©Muzaffer Çevik'e aittir. İzinsiz, kaynak gösterilmeden hiçbir bilgi kullanılamaz.