Gizlilik Politikası (Privacy Policy)

Web sitemizin Gizlilik Politikası bilgileri: © Copyrigth 2013 muzaffercevik.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları muzaffercevik.com’a aittir. muzaffercevik.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 Numaralı Yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar muzaffercevik.com’un yazılı izni olmaksızın, ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
muzaffercevik.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Açılan yeni sayfadaki her türlü içerikten sitemiz sorumlu değildir.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. muzaffercevik.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Gizlilik Politikası
Mezar Taşları Web Sitesi Gizlilik Politikası

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies).
Generally, we will only use your information within the muzaffercevik.com However, sometimes the muzaffercevik.com uses third parties to process your information.


muzaffercevik.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the muzaffercevik.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

Privacy Policy

When you interact with the muzaffercevik.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the muzaffercevik.com and its services. When you use muzaffercevik.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the muzaffercevik.com cookies section of our full Privacy Policy.

Wordpress olan bu sitenin, dışı Safir Tema'ya, içi ise ©Muzaffer Çevik'e aittir. İzinsiz, kaynak gösterilmeden hiçbir bilgi kullanılamaz.