İşte Ümraniye Finans Şehir Simpaş Projesinin Detayları

1
707
Ümraniye Finans Şehir Simpaş

Anadolu yakasının her alanda değer kazanan ilçesi Ümraniye de, Finans Şehir Simpaş projesiyle yeni ve farklı iş ve yaşam merkezi yapımı devam ediyor.

Finans şehir Yapı projesiyle 141.000 metrekarelik bir alana kurulan Ümraniye Finans Şehir hızla yükselmeye devam ediyor.

Adını yanı başında kurulduğu finans merkezinden alan Finans Şehir tamamlandığında, çağın teknoloji ve konforunu sunacak modern bir finans merkezi olarak Ümraniye’ye ve İstanbul’a değer kazandıracak.

Finans Şehir Simpaş 50 Bin Çalışanı Barındıracak

Ümraniye’nin Finans Şehri Simpaş “Yatırımın Yeni Şehri” konseptiyle yola çıkan finans şehir, İstanbul’un uluslararası yeni finans merkezi olarak yerli ve yabancı iş dünyasına özgün bir yaşam imkânı sunuyor.

İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan Ümraniye ilçesinde yapımı devam eden Finans Şehir, yatırımcıların ve iş dünyasının gözde merkezlerinden biri olacak. Finans şehir, tamamlandığında 50 bin çalışanı barındıracak.

"<yoastmark
Ümraniye Finans Şehir

İstanbul’da Olacak, Trafik Derdi Olmayacak

Anadolu yakasında hızla yükselen yeni ticaret merkezi ulaşım kolaylığı sağlamasıyla da ön plana çıkıyor. Merkezi konumda planlanan ticaret merkezine, metro ile ulaşma imkanının yanı sıra yeni bağlantı yollarıyla ve boğaz köprülerine kolay ve hızlı ulaşım imkanıyla da ulaşım sorununu da ortadan kaldıracak.

İstanbul’un uluslararası yeni ticaret merkezi bünyesinde çalışma imkânı bulanlar için, özgün ve az katlı yatay mimari planlarıyla sokak, bahçe ve iş yeri konseptini bir arada sunacak.

Ayrıca Finans Şehirde yaşayanlar geniş ve özel balkonlu evleri sayesinde her an şehirle iç içe olacak ve her mevsimin keyfini doya doya çıkaracaklar.

"<yoastmark
Ümraniye Finans Şehir Simpaş

30 Bin Metrekarelik Şehir Parkı ve Dahası…

Simpaş Finans Şehir projesi olan Ümraniye Finans Şehrin vaziyet planlamasında, Finans Şehir Meydanı, Kule Meydan Etabı, Park Etabı, Finans Şehir Palas Etabı, Alışveriş Caddesi ve 30 bin metrekarelik Şehir Parkı bulunacak. Ayrıca her apartmanın arka tarafında, eğlence, dinlence ve hobi amaçlı geniş bahçeler olması planlanıyor.

Anadolu yakasında göz dolduran bir mimariyle ön plana çıkmaya hazırlanan Ümraniye Finans Şehir, bünyesinde açık hava sineması, açık hava kütüphanesi gibi farklı sosyal alanlarla misafirlerine özgün içerikler sunmayı planlıyor.

"<yoastmark
Ümraniye Finans Şehir Simpaş

Finans Şehir ayrıcalığında yaşayanlar Nelere Sahip Olacak?

  • Gastronomi bahçesi sayesinde kendi meyvelerini ve sebzelerini ekme ve yetiştirme imkânı bulacaklar.
  • Peyzajların ve ağaçların çevrelediği Açıkhava kütüphanesinde kuş sesleri eşliğinde okuma keyfini yaşayacaklar.
  • Çeşitli meyve ağaçlarıyla donatılmış meyve bahçeleri sayesinde yetişen meyvelerin Tatlarına bakacaklar.
  • Şömine alanları sayesinde gürültüden uzak sakin ve romantik saatleri geçirecekler.
  • Çocuklara özel Parky Gezegeni sayesinde çocuklar yeteneklerini geliştirecek ve hayal güçlerini ön plana çıkaracaklar.
  • Finans Şehirde yaşayanlar Seçkin markaların yer aldığı alışveriş caddesinde rahat ve zahmetsiz bir alışveriş keyfi yaşayacaklar.

Finans Şehrin ayrı bir özelliği olan 36.500 metrekarelik dev şehir parkı çok parklı ve sağlıklı bir yaşam sunacak. İçinde Basketbol sahaları, voleybol sahaları, yüzme havuzu, fitness merkezi, spor kompleksi, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları bulunan şehir parkı Finans Şehrin içinde bulunacak özel alanlardan.


Foto Kaynak: Simpaş Finans Şehir

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz