Ücretsiz Google Adwords Eğitimini Duydunuz mu?

0
609
Adwords Eğitmeni Ertugrul Müyesseroğlu

Üsküdar Fikir Sanat merkezinde Ertuğrul Müyesseroğlu tarafından ayda bir kez gerçekleştirilen Ücretsiz Google Adwords Eğitimi etkinliklerinde internet reklamcılığının amiral gemisi olan Google AdWords hakkında ücretsiz eğitimler gerçekleştirildiğinden haberiniz var mı?

Bunu neden bu kadar önemsiyorum derseniz bildiğiniz gibi günümüzde her şey maddiyatla ölçülür halde olmasına rağmen böylesine talep gören bir eğitimin tamamen ücretsiz veriliyor olmasını bilmeniz gerektiğini düşündüm.

İsterseniz hem internet reklamcılığının ne olduğuna biraz değinelim, sonrasında da eğitim ile ilgili detaylardan bahsedeyim.

google adwords eğitimi
google adwords eğitimi üsküdar fikir sanat merkezi

İnternet Reklamcılığı Nedir?

Günümüzde kitle iletişim araçlarının etkinliğini yitirmesi ile birlikte, tüm sektörlerin reklam alanları da değişmiş ve internet tartışmasız lider reklam platformu haline gelmiş durumadır.

Google, arama motorunda olduğu gibi, reklam ağında da dünya lideri konumdadır ve youtube platformu ile birlikte çözüm ortaklarının üzerinden dünyadaki hemen her kullanıcıya ulaşabilme potansiyeline sahiptir.

Hepinizin bildiği üzere google, reklam ağına Adwords ismini veriyor. Bu sistem, arama ağı, görüntülü reklam ağı ve çözüm ortaklarının sitelerinde, metin, görsel ve video biçiminde reklam yapabilecek bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Anahtar kelimeler üzerinden oluşturulan reklamların, seçilecek stratejiye uygun biçimde geliştirilen taktikler ve bütçe kapsamında firma, ürün veya hizmeti tanıttığı sistem, birçok parametreye sahip bulunuyor.

Mevcut sistem itibariyle daha önce Adwords eğitimi almamış deneyimsiz kullanıcıların Adwords’ü verimli biçimde yönetmesi çok zordur.

Elbette bu şartlar altında belirli ücretler karşılığında Adwords eğitimi alarak, ister kendi firmanızın ihtiyaçları için daha başarılı reklam kampanyaları oluşturabilir veya edineceğiniz bilgi ve deneyimi profesyonel getiriye dönüştürebilirsiniz.

Fakat AdWords eğitimleri oldukça pahalı olan eğitimlerden bir tanesi durumunda yinede ümitsizliğe kapılmayın bu konuda alabileceğiniz ücretsiz eğitimlerde mevcut.

Ücretsiz Google Adwords Eğitimi Almak Mümkün

Yazının başında da belirttiğim gibi Dijital Pazarlama eğitmeni Ertuğrul Müyesseroğlu tarafından gerçekleştirilen Ücretsiz Google Adwords Eğitimi seminerlerine ücretsiz katılabilirsiniz.

Sektördeki önemli isimlerden birisi olan Ertuğrul Müyesseroğlu’nun vereceği bu eğitimle, oldukça farklı bir seviyeye gelebileceğiniz kolaylıkla söyleyebilirim.

Ücretsiz Google Adwords Eğitimi etkinliğinde Ertuğrul Müyesseroğlu öncelikle dijital pazarlamanın dününü, bugününü ve gelecekti yerini paylaştığı veriler ile birlikte katılımcıların iştahını kabartıyor diyebilirim. Devamında da Temel Seviye Google AdWords Eğitimini oldukça detaylı bir şekilde kendisinden dinliyorsunuz.

Neden Adwords Eğitimi Alınmalıdır?

Adwords, yukarıda da belirttiğimiz gibi bir çok parametresi bulunan ve doğrudan harcamaya dayalı bir sistem olduğundan özellikle bütçe optimizasyonu ve doğru strateji geliştirmek gibi yöntemler bakımından önemli ayrıntıları bulunan bir sistemdir.

Doğru mecralara ulaşmayan ve bütçesi doğru kullanılmayan bir reklam kampanyası, çok ciddi maliyetlere karşılık hiçbir sonuç getirmeyeceği gibi, tersi biçimde optimize edilmiş bir kampanya, düşük bütçelere rağmen ciddi gelirler elde etmenizi sağlayabilir.

Ücretsiz Google Adwords Eğitimi
Ücretsiz Google Adwords Eğitimi

Tabii bunu yapabilmek için sistemin oldukça karmaşık alt yapısına hakim olmak gerekir. Google’ın arama ekranı dışındaki hiç bir sistemi maalesef tam anlamıyla kullanıcı dostu olmadığından, bir çok özelliğin öğrenilmesi gereklidir.

Adwords Meetup seminerlerinde sisteme dair tüm detaylar en küçük detayına kadar konu edilmektedir.

Reklamcılığın temel ilkelerinden, günümüz dijital medya reklamcılığının niteliklerine kadar bir çok konuda detaylı bilgi birikimine sahip olacağınız Ücretsiz Google Adwords Eğitimi, sektörün önde gelen uzmanlarından olan Ertuğrul Müyesseroğlu tarafından verilmektedir.

Ertuğrul Müyesseroğlu
Ertuğrul Müyesseroğlu

Katılımcı olmak ve profesyonel niteliklerinizi geliştirmek için, hemen başvuru yaparak sisteme kaydolun. Sınırlı kontenjan tükenmeden siz de geleceğin mesleki yeteneklerinden birisine sahip olmak için harekete geçin.

Ücretsiz Eğitim Hakkında Daha Detaylı bilgi ve Kayıt olmak için BURAYA BAKINIZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz