Tanıtım Yazısı Ücreti ve İçerik Kuralları

0
480

Kişisel blog kategorisindeki muzaffercevik.com‘da firmanızın, sitenizin veya ürününüzün tanıtımını yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Makalenin tarafımızdan yazılmasını istediğiniz takdirde; SEO uyumlu, anahtar kelime analizli, kullanıcıların ilgisini çeken bir tanıtım yazısı ile hizmetinizin tanıtımını yapabiliriz.

Bu blog içeriğinde sitenizin, firmanızın ya da ürünlerinizin yazılarını veya haberlerini yayınlayabilir, reklamını daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Tanıtım yazısı için belirli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler aşağıdaki gibidir.

Tanıtım Yazısı Kriterleri;

Site içindeki tüm yazılarımızda ve içeriklerimizde Yoast Seo uygulaması kullanmakta ve bu uygulamaya göre içeriklerimizi hazırlamaktayız. Sizin Tanıtım yazılarınızda da aynı uygulama kullanılacaktır.

Yazı başlığınız maksimum 60 karakter olmalıdır.Yazınız özgün olmalı başka sitelerde yayınlanmamış olmalıdır. Tanıtım yazısı 300 kelimelik olmalıdır.Yazınızın  içerisinde tek bir web sitesi için 1 anahtar kelime ve 1 link kullanabilirsiniz. Seo ile uyumlu olması için yazınızın içinde sitemizden iç link vermekteyiz. Uygun olması halinde wikipedia gibi bilinmiş sitelere de 1 yada 2 defa dış link verilmektedir.

Yazınızın içerisinde en az 1 en fazla 2 görsel kullanabilirsiniz. Görsel ebatları 800 600 ölçülerinde olmalıdır. Görselinizin büyük olması durumunda tarafımdan ilgili ebatlarda küçültülür. Ayrıca görselleriniz durağan yani hareketsiz olmalıdır.

Yazınız ilk yayınlandığında Ana sayfa manşette yayınlanmaktadır. Sonrasında ise haber akışına göre yazınız manşetten kaymaktadır, manşette kalma süresi siteye içerik ekleme durumuna bağlıdır. Yazınızın manşetten düşmesinin ardından, tanıtım yazınız site yayından kaldırılmadığı müddetçe Sponsor kategorisinde yayınlanmaya devam edecektir.

İsem Ziraat Ümraniye kısa bir tanıtım yazısı örneğidir. Google arama motoruna İsem Ziraat Ümraniye Yazıldığında ilk sayfada 5. sırada çıkmaktadır.

Yazı içerisinde anlam bütünlüğünü bozacak şekilde anahtar kelime kullanımları ve başlıkları varsa tarafımdan düzeltilir.

Bak Burası Önemli;
Tüm reklam ve sponsorluk hizmetlerinin içeriğinden reklam veren firma veya kişiler 1. derece sorumludur. Ayrıca blog’da İllegal içerikler, adult siteler, kumar, bahis ,siyasi içerikler, ırkçı söylemler vb. her türlü içerik kesinlikle yayınlanmaz teklif edilemez. Site İçeriğine ve site akışına uygun olmayan yazılar yayınlanmaz…

Tanıtım yazısı yayınlatmak isteyen kişi ya da kurum yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılırlar.

Ücret Ne Kadar?

Tanıtım yazısı Ücreti 50 TL’dir. Yazı her şeyi ile birlikte bizim tarafımızdan yazılacaksa ücreti 100 TL’dir. Ücret ödemesini Eft, havale yada İBAN yoluyla yapabilirsiniz.

İletişim ve bilgi için muzaffercevik@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz