Reklam İşleri

Reklam, Sponsor ve Tanıtım Hizmetleri

Bu sayfa Muzaffer Çevik kişisel blog sitesinin, reklam düşüncelerini, ilkelerini, politikalarını, işleyişini amaçlamaktadır.

Muzaffer Çevik tarafından 2013 yılında yayın hayatına başlayan muzaffercevik.com kısa zamanda kendisine blog dünyasında hatırı sayılır bir yer bulmuştur.

Kişisel Blog kategorisinde bağımsız bir blog olan muzaffercevik.com tamamıyla ticari bir kaygı gütmemektedir. Ağırlıklı olarak Blogda; Güncel Yaşam, Sosyal Medya, Kitap tanıtımı, Tarih, Söyleşi ve Seyahatı yazıları paylaşılmaktadır.

muzaffercevik.com, internet aleminde varlığını devam ettirmek için, domain, hosting ve tanıtım gibi giderleri için ücret mukabilinde hizmetler vermektedir.

Bak Burası Önemli;
Tüm reklam ve sponsorluk hizmetlerinin içeriğinden reklam veren firma veya kişiler 1. derece sorumludur. Ayrıca blog’da İllegal içerikler, adult siteler, kumar, bahis ,siyasi içerikler, ırkçı söylemler vb. her türlü içerik kesinlikle yayınlanmaz teklif edilemez. Site İçeriğine ve site akışına uygun olmayan yazılar yayınlanmaz…

Daha Hızlı Sonuç Almak İçin Bize Ulaşın…

Sitemizin reklam hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, muzaffercevik@gmail.com mail adresimizden bize ulaşarak teklif ve reklamlar hakkında detaylı bilgileri isteyebilirsiniz. Mailinize en kısa sürede (Gerçekten Kısa Sürüde) dönüş yapılır; Reklam ücretleri ve Reklam kuralları hakkında size bilgi verilir.

REKLAM HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ AL