Reklam İşleri

Reklam Hizmetleri

Bu sayfa Muzaffer Çevik kişisel blog sitesinin, reklam düşüncelerini, ilkelerini, politikalarını, işleyişini amaçlamaktadır.

Muzaffer Çevik tarafından 2016 yılında yayın hayatına başlayan muzafferblog kısa zamanda kendisine blog dünyasında hatırı sayılır bir yer bulmuştur.

1999 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde iş hayatına başlayan Çevik; Halen devam ettiği belediyede, Beyaz Masa Gönül Elçileri, Darülaceze, sokak çocukları gibi projelerin, basın, organizasyon, reklam ve tanıtım işlerinde görev aldı.

Son olarak 2016 yılında ise tüm tecrübelerini bir blogta paylaşmayı düşünerek muzaffercevik.com sitesini yayın hayatına geçirdi.

Kişisel Blog kategorisinde bağımsız bir blog olan muzaffercevik.com tamamıyla ticari bir kaygı gütmemektedir. Genel anlamda Blogda; Güncel Yaşam, Sosyal Medya, Tarih, söyleşi ve Gezi notları yazıları paylaşılmaktadır.

muzaffercevik.com, Daha iyi hizmet sunması için web site, domain, hosting, tanıtım harcamaları gibi giderlerini karşılamak ve ihtiyaç sahibi kişiler için sosyal sorumluluk projelerinde kullanmak üzere bağış kapsamında kabul edilen belirli ücretler karşılığında tanıtım ve reklamlar yayınlanmaktadır.

Bu anlamda İlgili reklam çeşitleri, ücret ve detayları aşağıda gösterilmiştir. Reklam ve sponsorluk teklifleriniz için İletişim sayfasını kullanabilir, sosyal medya hesaplarımızdan veya muzaffercevik@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Gönüllü Çalışmalar;

muzaffercevik.com insanlığa ve ülkesine yararlı sosyal sorumluluk içeren projelerde, programlarda ve bu tür çalışmaları düzenleyen kurumların ve kişilerin her zaman yer almış ve almaya da devam etmektedir.

Kısacası var olmanın ve şükretmenin gereği hayır işlerinde karşılık beklememektedir. Ayrıca yapılan her türlü hayır çalışmaların tanıtımında, işleyişinde, uygulamasında ve düşünce sürecinde gönüllü olarak yer almayı ilke edinmiştir.

Bu durum konusunda gelen davetlere (Din, Dil, Irk, vatan, millet ve İllegal örgüt ve insani onur vb. gibi hak ve hürriyetleri ihlal edici etkinlikler, propagandalar, kampanya ve etkinlikler hariç ) ilkeleri çerçevesinde katılım göstermekte üzerine düşen görevlerini yerine getirerek muzaffercevik.com sitesinde konuya her türlü yer vermektedir.

Böylesi etkinliklerin reklamında, tanıtımında hiçbir şekilde ücret talep etmemekte ve herhangi bir beklenti içinde bulunmamaktadır. Bu anlamdaki davetler için İletişim sayfasını kullanabilir, sosyal medya hesaplarımızdan veya muzaffercevik@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Mutlaka mailinize geri dönülecektir. Çocuk İşçiler ve Kütüphane Projesi Bu duruma Örnektir

Etkinlik Davetleri;

muzaffercevik.com içeriği ile alakalı her türlü, seminer. Sohbet, söyleşi, fuar, gezi, organizasyon, ders, sempozyum, toplantı, çalıştay, sergi, sinema ve konser gibi çalışmalara özel ilgi göstermekte ve katılmaya özen göstermektedir.

Bu gibi etkinliklere katılım durumu aile, zaman ve mekân müsaitliği ile alakalıdır, lütfen bu gibi davetlerinizi program ajandasına eklememiz için İletişim sayfasını kullanabilir, sosyal medya hesaplarımızdan veya muzaffercevik@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.