Adwords Meetup Eğitimini Duydunuz mu?

0
83
adwords eğitimi

Google Adwords Eğitimi Tamamen Ücretsiz

Adwords Eğitimi özellikle dijital pazarlama ile ilgilenenlerin ve internet sektörüne yatırım yapanların vazgeçilmezleri arasındadır.
Üsküdar Fikir Sanat merkezinde Ertuğrul Müyesseroğlu tarafından ayda bir kez gerçekleştirilen AdWords Meetup etkinliklerinde, internet reklamcılığının amiral gemisi olan Google Adwords hakkında ücretsiz eğitimler gerçekleştirildiğinden haberiniz var mı?

Bunu neden bu kadar önemsiyorum derseniz bildiğiniz gibi günümüzde her şey maddiyatla ölçülür halde olmasına rağmen böylesine talep gören bir eğitimin tamamen ücretsiz veriliyor olmasını bilmeniz gerektiğini düşündüm.

İsterseniz hem internet reklamcılığının ne olduğuna biraz değinelim, sonrasında da eğitim ile ilgili detaylardan bahsedeyim.

adwords eğitimi

İnternet Reklamcılığı

Günümüzde kitle iletişim araçlarının etkinliğini yitirmesi ile birlikte, tüm sektörlerin reklam alanları da değişmiş ve internet tartışmasız lider reklam platformu haline gelmiş durumadır.

Google, arama motorunda olduğu gibi, reklam ağında da dünya lideri konumdadır ve youtube platformu ile birlikte çözüm ortaklarının üzerinden dünyadaki hemen her kullanıcıya ulaşabilme potansiyeline sahiptir.

Hepinizin bildiği üzere Google, reklam ağına Adwords ismini veriyor. Bu sistem, arama ağı, görüntülü reklam ağı ve çözüm ortaklarının sitelerinde, metin, görsel ve video biçiminde reklam yapabilecek bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Anahtar kelimeler üzerinden oluşturulan reklamların, seçilecek stratejiye uygun biçimde geliştirilen taktikler ve bütçe kapsamında firma, ürün veya hizmeti tanıttığı sistem, birçok parametreye sahip bulunuyor.

ücretsiz adwords eğitimi

Uzmanından Ücretsiz Adwords Eğitimi

Mevcut sistem itibariyle daha önce AdWords eğitimi almamış deneyimsiz kullanıcıların Adwords’ü verimli biçimde yönetmesi çok zordur.

Elbette bu şartlar altında belirli ücretler karşılığında Adwords eğitimi alarak, ister kendi firmanızın ihtiyaçları için daha başarılı reklam kampanyaları oluşturabilir veya edineceğiniz bilgi ve deneyimi profesyonel getiriye dönüştürebilirsiniz.

Fakat AdWords eğitimleri oldukça pahalı olan eğitimlerden bir tanesi durumunda yinede ümitsizliğe kapılmayın bu konuda alabileceğiniz ücretsiz eğitimlerde mevcut.

Yazının başında da belirttiğim gibi Dijital Pazarlama eğitmeni Ertuğrul Müyesseroğlu tarafından gerçekleştirilen Adwords Meetup seminerine ücretsiz katılabilirsiniz.

Sektördeki önemli isimlerden birisi olan Ertuğrul Müyesseroğlu’nun vereceği bu eğitimle, oldukça farklı bir seviyeye gelebileceğiniz kolaylıkla söyleyebilirim.

AdWords Meetup etkinliğinde Ertuğrul Müyesseroğlu öncelikle dijital pazarlamanın dününü, bugününü ve gelecekti yerini paylaştığı veriler ile birlikte katılımcıların iştahını kabartıyor diyebilirim. Devamında da Temel Seviye Google AdWords Eğitimini oldukça detaylı bir şekilde kendisinden dinliyorsunuz.

 

ertuğrul müyesseroğlu

Ertuğrul Müyesseroğlu Kimdir;
1984 yılında Üsküdar’da doğdu. İlköğretimini Melahat Şefihzade İlkokulu’nda, orta öğretimini Faik Reşit Unat Ortaokulu’nda liseyi Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi Muhasebe, Anadolu Üniversitesi İşletme okuyarak tamamladı. Hali hazırda Anadolu Üniversitesinde Marka İletişimi bölümünde  okumaya devam etmektedir.

İş hayatında sırasıyla;
Siemens, Doğuş Muhasebe, Coretech Yazılım Teknolojileri, Universal Hospital Group, İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği, Ethica Sağlık Grubu ve Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi gibi firmalarda tam zamanlı olarak çalıştı. Bu firmaların dışında ajans, kişi, çeşitli stk ve işletmelere de freelance olarak Danışmanlık, Hesap Yönetimi ve Eğitim konularında hizmet vermekte.

Neden Adwords Eğitimi Alınmalıdır?

Adwords, yukarıda da belirttiğimiz gibi bir çok parametresi bulunan ve doğrudan harcamaya dayalı bir sistem olduğundan,

özellikle bütçe optimizasyonu ve doğru strateji geliştirmek gibi yöntemler bakımından önemli ayrıntıları bulunan bir sistemdir.

Doğru mecralara ulaşmayan ve bütçesi doğru kullanılmayan bir reklam kampanyası, çok ciddi maliyetlere karşılık hiçbir sonuç getiremez.
Bu durumun aksine tersi biçimde optimize edilmiş bir kampanya, düşük bütçelere rağmen ciddi gelirler elde etmenizi sağlayabilir.

Tabii bunu yapabilmek için sistemin oldukça karmaşık alt yapısına hakim olmak gerekir.

Google’ın arama ekranı dışındaki hiç bir sistemi maalesef tam anlamıyla kullanıcı dostu değildir.

Bir çok özelliğin öğrenilmesi gereklidir ki, Adwords Meetup seminerlerinde sisteme dair tüm detaylar en küçük detayına kadar konu edilmektedir.

Reklamcılığın temel ilkelerinden, günümüz dijital medya reklamcılığının niteliklerine kadar bir çok konuda detaylı bilgi birikimine sahip olacağınız Adwords Eğitimi, sektörün önde gelen uzmanlarından olan Ertuğrul Müyesseroğlu tarafından verilmektedir.

Katılımcı olmak ve profesyonel niteliklerinizi geliştirmek için, hemen başvuru yaparak sisteme kaydolun. Sınırlı kontenjan tükenmeden siz de geleceğin mesleki yeteneklerinden birisine sahip olmak için harekete geçin.

Yazıma son verirken belirtmeliyim ki, katıldığım adwords eğitimi’nin bana ve bloguma olan faydaları şüphesiz çoktur. Bu eğitimlerin benim için en güzel getirilerinden birisi Adwords alanında bir ustayla tanışmak ve ilminden istifade etmek bir diğer getirisi ise muhteşem bir köşkte, harika bir atmosferde eğitim almaktı. Fırsat bulduğumda yine gideceğim elbette…Parasıyla değil ya:)))

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here